Skuteczne ziele na ukrwienie serca


Ziele na ukrwienie serca, ktore jest głównym składnikiem tego preparatu w krótkim czasie stosowania niezwykle skutecznie uelastycznia żyły. Działa też silnie przeciwzakrzepowo. Preparat polecany jest wszystkim chorym zagrożonym zawałem serca lub udarem mózgu. Wiemy, że skutkiem tych zdarzeń często jest znaczna niepełnosprawność.

Ziele na ukrwienie serca, którego właściwości tutaj opisujemy działa leczniczo nawet w przypadku, gdy już przebyliśmy te choroby. Preparat z wykorzystaniem tego wspaniałego składnika to syrop zrobiony na bazie miłorzębu japońskiego, niezwykłej rośliny, która od wieków wspiera leczenie chorób serca. Dotleniony syropem na bazie miłorzębu japońskiego mięsień sercowy nie dopuści do chorób tego najważniejszego organu wewnętrznego.

Preparat, który wykorzystuje ziele na ukrwienie serca znakomicie poprawia krążenia i dotlenia  mózg, co znacząco wpływa na nasze procesy myślowe i pamięć. Używając syropu z miłorzębu japońskiego uchronisz się przed destrukcyjnym działaniem miażdżycy i wywołanym przez nią otępieniem. Syrop poprawi ukrwienie serca i zapobiegnie dokuczliwym lukom w pamięci, które są jednym z najgorszych objawów przybywających lat.

Syrop na serce z miłorzębu japońskiego

Składniki
0,5 szklanki nalewki z miłorzębu (zrobionej samodzielnie lub kupionej w aptece)

1,5 szklanki soku z aronii

Sposób przyrządzenia
Obydwa składniki należy dokładnie wymieszać. Przelać do starannie wyparzonego słoika i wstawić do lodówki na 1 tydzień.

Przyjmowanie
Syrop jest silny i przyjmowanie zaczynamy ostrożnie! 

Przez pierwsze 2-3 dni najlepiej przyjmować 1-2 łyżeczki syropu dwa razy dziennie. W kolejnych dniach zwiększyć dawkę do 3-4 łyżeczek. Ostatnią dawkę syropu należy przyjmować nie później, niż o godz. 17 – 18. Cała kuracja powinna trwać 3 tygodnie. Później robimy przerwę na 2 tygodnie i można ponowić przyjmowanie syropu na serce.

UWAGA!  Preparatów z miłorzębu japońskiego nie mogą zażywać osoby, które biorą leki przeciwzakrzepowe, obniżające cholesterol oraz przeciwpadaczkowe.

Przydatny był post? Podziel się!

Comments

comments

Add Comment