Potężny zielony detoks usuwa toksyczne złogi i oczyszcza organizm

Ten zielony detoks pozwoli Ci odnowić organizm i usunąć szkodliwe złogi. Owies uznawany jest za pokarm dostarczający energii. Jest zdrowy zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Pomaga w wielu dolegliwościach.

Ziarno owsa, które jest głównym składnikiem tego silnego zielonego detoksu, posiada niezwykle cenne pod względem biologicznym białko oraz tłuszcze. Owies świetnie się sprawdza jako środek na odchudzanie i dokładnie oczyszcza organizm.

Skrobia zawarta w owsie jest łatwa do strawienia i proces ten rozpoczyna się tuż po przełknięciu. Zielony detoks z owsa powstaje z rośliny zebranej przed kwitnięciem. Dostarcza w swoim soku najwięcej składników aktywnych. Herbatkę z zielonego owsa spożywano w celach leczniczych już w starożytności. Także dzisiaj jest popularna wśród znawców ziołolecznictwa.

Picie takiej herbatki usuwa z naszego organizmu szkodliwe produkty powstałe w wyniku przemiany materii. Jest szczególnie przydatna w zapaleniach stawów oraz przy dużym poziomie kwasu moczowego w organizmie. Ten zielony detoks usuwa z organizmu nadmiar wody i likwiduje obrzęki.

W poniższym przepisie lecznicze działanie owsa wzmocnione jest przez dodanie innych jeszcze ziół. Jeśli nie możesz sam zerwać podanych w przepisie ziół na herbatkę, z łatwością kupisz je w aptece lub w sklepie ze zdrową żywnością:

Potrzebujesz:

  1. 5 dkg owsa (suszu ze słomy)
  2. 2 łyżki pokrzywy (najlepiej świeżej)
  3. 1 łyżkę przewrotnika alpejskiego
  4. 1 łyżkę dziurawca

Przygotowanie:

  1. Zmieszaj wszystkie zioła w litrowym garnku.
  2. Zalej do pełna gorącą wodą
  3. Gotuj na małym ogniu przez 5 minut.  
  4. Odcedź powstałą herbatkę do szklanego naczynia.

Użycie:

Pij codziennie ten zdrowy zielony detoks z owsa dla wzmocnienia sił, poprawę metabolizmu, usunięcia z organizmu trujących złogów. Wywar z owsa leczy także problemy skórne i silnie wpływa na wygląd włosów. Staną się jedwabiście miękkie i lśniące. Oczyszczenie organizmu z użyciem owsa w oczywisty sposób służy utracie zbędnych kilogramów.

Przydatny był post? Podziel się!  

Comments

comments

Add Comment