Użyj skórki z cytryny i pożegnaj się z dokuczliwym bólem stawów!


Cytryna to prawdziwa bomba witaminowa i znakomity lek na ból stawów! Jest bogata w witaminy i minerały, w tym witaminy A, C, B1, B6, potas, bioflawonoidy, kwas foliowy, magnez, pektyny, fosfor oraz wapń.

Właśnie ten bogaty skład cytryny sprawia, że pomaga organizmowi zwalczać rozmaite choroby, w tym cukrzycę i zapalenie stawów. Jej regularne spożywanie wzmacnia odporność oraz ma bardzo korzystny wpływ na trawienie, jelita i wątrobę.

Skórka cytryny może być genialna w przypadku problemów ze stawami, jako lek na ból stawów. Możesz stosować ją na dwa sposoby: 

Sposób Nr 1:

Wymyj dwie cytryny, pokrój w plastry i włóż je do słoika. Dodaj 1/2 szklanki oliwy z oliwek, zamknij szczelnie słoik i odstaw na 2 tygodnie. Raz dziennie obróć słoikiem góra – dół. Po dwóch tygodniach ten preparat na ból stawów jest gotowy do użycia.

Wyłóż na gazę część przygotowanego preparatu. Owiń nią bolące miejsce. Zabezpiecz przed ubrudzeniem pościeli i pozostaw na całą noc. Drugą część użyj po dwóch dniach. Powtarzaj zabieg tak długo, aż lek na ból stawów przyniesie rezultaty i całkowicie pozbędziesz się bólu stawów. 

Sposób Nr 2:

Wymyj 1 cytrynę. Zetrzyj z niej skórkę na drobnej tarce (tylko żółtą część) i połóż ją bezpośrednio na bolące miejsce. Zabezpiecz bandażem przed pobrudzeniem i pozostaw na kilka godzin lub na całą noc. Ten lek na ból stawów na pewno przyniesie ulgę. Powtarzaj zabieg 2-3 razy w tygodniu, aż poczujesz, że stawy całkowicie się zregenerowały. 

Przydał się post. Udostępnij! 

Comments

comments

Add Comment