Skuteczna domowa maść na ból stawów – pomaga już po pierwszym zastosowaniu!

Ból stawów to bardzo dokuczliwy problem. Wiele osób codziennie zmaga się z silnym bólem i niemożnością normalnego poruszania się. Z pomocą niech przyjdzie przedstawiona poniżej domowa maść na ból stawów.

Ból stawów najczęściej dotyczy kolan oraz łokci. Powszechnie uważa się, że ból stawów nasila się po czterdziestym roku życia – jest to efekt uboczny starzenia się organizmu.  Ból stawów może się nasilać również u osób, które długotrwale spożywają duże ilości tłustego nabiału.

Oczywiście nie oznacza to, że nabiał to jedyna przyczyna bólu stawów. W rzeczywistości ból stawów może być następstwem różnego rodzaju urazów, przeciążeń, złamań, zapalenia stawów, czy też w wyniku postępującego reumatyzmu. Ból stawów pojawia się również u osób, które są mało aktywne ruchowo. 

Maści oraz leki  apteczne nie zawsze są idealnym rozwiązaniem. W zamierzchłych czasach ludzie łagodzili ból stawów za pomocą naturalnych rozwiązań. Oto jedno z nich – domowa maść na ból stawów według przepisu wywodzącego się z rosyjskiej medycyny ludowej.

Domowa maść na ból stawów oparta jest o łatwo dostępne składniki  – na pewno nie będzie problemów z ich znalezieniem. Zdecydowaliśmy się zamieść właśnie ten przepis, ponieważ jest on najskuteczniejszy.

Domowa maść na ból stawów

Składniki:

  • Miód
  • Sól morska
  • Soda
Każdy ze składników tej domowej maści dodajemy w równych proporcjach – po jednej łyżce stołowej. Wszystkie składniki dokładnie mieszamy razem –  ważne, aby uzyskać jednorodną mieszaninę.
Dla wygody używania zalecamy przechowywać gotowy preparat w pustym pudełeczku po kremie.

Stosowanie:

1.Rozprowadź maść na bolesne miejsca, a następnie owiń folią spożywczą i bawełnianym ręcznikiem.

2.Okład powinien być nałożony na około 2 godziny. Zabieg możesz powtórzyć maksymalnie 5 razy z rzędu.

3. Plusem tej metody jest to, że efekty odczujesz już po pierwszym stosowaniu.

4. Pamiętajcie, że przedstawiona domowa maść na ból stawów musi być przechowywana  przez cały czas w lodówce.

Przydatny był post? Udostępnij proszę na Facebooku! 

Comments

comments

Add Comment