Zamiast truć się antybiotykami, wypróbuj tę świetną zupę czosnkową

Układ krwionośny jest ogromnie ważny dla naszego organizmu. Tą drogą dostarczamy tlen i substancje odżywcze do każdej komórki w naszym ciele. W razie kłopotów z naczyniami krwionośnymi, gdy dojdzie do zatoru, jest to sytuacja niezwykle groźna i zagrażająca życiu. Dlatego koniecznie należy zadbać o drożność żył. Zupa czosnkowa zamiast antybiotyku? Dokładnie tak! Ta świetna zupa ułatwi Ci uniknięcie wielu chorób, leczenia antybiotykami i udrożni żyły tak, jak należy!

Czyste i wolne od wszelkich bakterii i toksyn żyły są podstawą dobrego funkcjonowania organizmu. Wiadomym jest, że gdy układ krwionośny jest w dobrej kondycji, nasz ogólny stan zdrowia też jest bardzo dobry. 

Dobra wiadomość jest taka, że możesz zadbać o układ krwionośny w domowym zaciszu. Ta świetna zupa czosnkowa, którą za chwilę poznasz zawiera ogromną ilość składników odżywczych, witamin i substancji, które pomogą oczyścić zapchane tętnice i usuną nadmiar tłuszczu w krwioobiegu. Dodatkowo zupa pomoże też w walce z grypą, różnego rodzaju infekcjami i wolnymi rodnikami. Zupa czosnkowa zamiast antybiotyku? Czemu nie!

Ta zupa czosnkowa jest bardzo silna i dzięki temu wzmocni kondycję Twojego organizmu.

Co będzie potrzebne:

-8 cytryn 
-8 ząbków czosnku
-4 litry wody
-5 cm kawałek imbiru

Sposób przygotowania:

  1. Myjemy cytryny i kroimy je na kawałki
  2. Miksujemy blenderem cytryny wraz z czosnkiem
  3. Dodajemy imbir, dolewamy wody 
  4. Całość trzymamy na ogniu aż do momentu wrzenia
  5. Nastepnie zupę czosnkową schładzamy

Zupa czosnkowa zamiast antybiotyku. W jaki sposób dawkować:

Przyjmuj 4 łyżki zupy 2 razy dziennie na dwie godziny przed posiłkiem. Dla wzmocnienia efektu sugerujemy wykonywanie lekkich ćwiczeń fizycznych, najlepiej 2-3 razy w tygodniu. Takie połączenie zagwarantuje w ciągu kilku tygodni świetne rezultaty!

Przydatny był post? Udostępnij proszę na Facebooku! 

Comments

comments

Add Comment