SUPER DETOKS: prosta metoda która skutecznie oczyści Twoja wątrobę

Oczyszczanie i odtruwanie wątroby za pomocą tej prostej metody jest prawdopodobnie najlepszym tego typu rozwiązaniem, które pomaga zlikwidować przewlekłe choroby, które atakują Twój organizm.


Wątroba jest bardzo istotnym organem, który cały czas pracuje nad tym aby trawione przez nas jedzenie nie było dla nasz szkodliwe. Ten niesamowity organ ma jeszcze jedną funkcję – oczyszcza krew i usuwa wszelkie toksyny i zanieczyszczenia z organizmu.  Dlatego bardzo ważne jest aby o nią dbać, ponieważ zdrowa wątroba zapewni nam lepsze samopoczucie i witalny organizm.

Oto bardzo prosta metoda oparta o dwa składniki dzięki której oczyścisz swoją wątrobę:

– Bardzo ważne jest aby rodzynki były najwyższej jakości. Nie jest to wcale proste zadanie, ponieważ bardzo powszechną praktyką jest stosowanie dwutlenku siarki jako konserwantu.

-Nie kupuj rodzynek, które są bardzo jasne i żółte – ten kolor powstał w wyniku stosowania dwutlenku siarki, lub poprzez niewłaściwe suszenie.

-Nie kupuj wielkich rodzynek, ponieważ właśnie ten typ jest traktowany największą ilością pestycydów.

-Rodzynki o najwyższej jakości są matowe, pomarszczone, niezbyt miękkie o barwie ciemnobrązowej lub brązowej.

-Rzadziej można spotkać również rodzynki o niebieskawym odcieniu, które powstają z różnych odmian winogron. Ważne jest też to, aby rodzynki miały  tzw. „ogonki” – oznacza to, że są bardzo wysokiej jakości.

Metoda oczyszczania wątroby na bazie rodzynek:

  • Rano zalej rodzynki ciepłą wodą i pozostaw na 15 minut, na koniec dokładnie opłucz.
  • Przenieś rodzynki do kubka i zalej wrzątkiem i pozostaw je w takim stanie na 24 godziny.

Uzyskana w ten sposób woda to niesamowity lek, wypij go rano na czczo i zjedz również rodzynki, następnie ułóż termofor po prawej stronie brzucha na 1 do 2 godzin.

 Procedurę wykonaj  4 razy w ciągu jednego miesiąca, dwa razy w roku.

źródło:naturalhealthremedies.com

Comments

comments

loading...