Akupresura twarzy. Naciśnij te punkty na twarzy, a odmłodniejesz i usuniesz wiele dolegliwości

Akupresura twarzy zamiast skalpela chirurga plastycznego? Oczywiście tak! Szybko zauważysz, jak zmienia się napięcie mięśni twarzy. Efekt może być naprawdę spektakularny. 

Stosując akupresurę dodatkowo uzdrowisz wiele organów wewnętrznych. Twoja tarczyca, trzustka, śledziona, jelito grube i wiele innych narządów wewnętrznych będzie funkcjonowało o wiele sprawniej. Tak właśnie działa akupresura twarzy!

Mięśnie twarzy i narządy wewnętrzne człowieka nigdy nie pozostają obojętne na zabieg akupresury. Zawsze odwdzięczają się ładnym wyglądem i sprawnym funkcjonowaniem. Wystarczy użyć własnych rąk, uciskać odpowiednie punkty na twarzy i obserwować, jak skóra po prostu młodnieje. 

Akupresura twarzy

Na twarzy mieści się ponad pięćdziesiąt różnych mięśni. W przeciwieństwie do mięśni reszty naszego ciała, te na twarzy nie są tak intensywnie i regularnie używane. 

Akupresura poza szybkim efektem odmładzającym, sprzyja dobremu przepływowi przez całe ciało tak zwanej energii życia. Jeśli przepływ energii z jakiegoś powodu natrafia na blokadę, wówczas pojawiają się różne dolegliwości. Z czasem przekształcają się w groźne choroby.

Akupresura twarzy skutecznie usuwa wszelkie blokady, pozwalając energii swobodnie przepływać po całym ciele. Uciskanie wybranych punktów powoduje równomierny przepływ krwi, uwalnia bolesne napięcia mięśni i ból pleców oraz szybko usuwa nadmiar wody z całego organizmu.

Na twarzy mieści się tysiące zakończeń nerwowych. Uciskając je odpowiednio możemy oddziaływać na wiele narządów wewnętrznych i usprawniać ich funkcjonowanie. 

Poznaj punkty na twarzy i wykorzystaj do uzdrowienia całego organizmu. Zabieg jest bardzo prosty.   Uciskaj delikatnie wskazane punkty na twarzy, aby pobudzić odpowiednie receptory, które oddziałują na organy wewnętrzne.

Najbardziej widocznym efektem będzie odmłodzony wygląd twarzy. Ten rodzaj akupresury czyni z twarzą prawdziwe cuda!

Akupresura twarzy daje także inne znakomite rezultaty zdrowotne. Zaobserwowano, że dzięki tej metodzie pacjenci po chemioterapii łatwiej pozbywają się nudności i czują się znacznie lepiej niż przed rozpoczęciem stosowania tego typu zabiegów.

Przydatny był post? Podziel się!

Comments

comments

Add Comment