Jak usunąć wzdęty brzuch w zaledwie 60 sekund, a z czasem zgubić nadmiar kilogramów!

Istnieje bardzo wiele receptur, które dobrze działają na wzdęty brzuch. Jednak ta wspaniała herbatka jest najskuteczniejszą z nich. Bardzo ważne jest to, że ma niewiele kalorii, a na dodatek działa jak silny spalacz tłuszczu.
 
Połączenie specjalnie dobranych składników w tej herbatce poprawia nasze trawienie oraz usprawnia wchłanianie substancji odżywczych. A przede wszystkim usuwa wzdęty brzuch. 
 
Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak ważna w naszym organizmie jest równowaga elektrolityczna. Zwykła woda, której według zaleceń powinniśmy wypijać około 2 litrów dziennie, nie zapewni nam niestety odpowiedniego nawodnienia. Herbatka, którą prezentujemy poniżej, usprawnia proces nawadniania organizmu i jednocześnie zapewnia równowagę elektrolityczną. Dlatego jest świetnym zamiennikiem dla zwykłej wody. I co w tym przepisie najistotniejsze – usuwa wzdęty brzuch. 

 Oto czego potrzebujesz:

2l wody

12 liści mięty

1 łyżeczka startego imbiru

6 plasterków cytryny

6 plasterków limonki

6 obranych i cienko pokrojonych plasterków świeżego ogórka

W taki sposób przygotujesz herbatkę:
Wymieszaj wszystkie składniki w dzbanku, pozostaw na godzinę i ponownie dobrze wymieszaj.
 
Stosowanie:
Pij 4 szklanki tej herbatki dziennie zamiast wody.
Ze względu na swoje bardzo zdrowe składniki, ten przepis korzystnie poprawia trawienie, ogranicza apetyt i chęć podjadania pomiędzy posiłkami.
Jednak głównym zadaniem tej herbatki jest usprawnienie pracy jelit i to, by usunąć wzdęty brzuch. Potrzebujesz tylko 60 sekund, by dostrzec efekty.
Przydatny był post? Udostępnij proszę na Facebooku! 

Comments

comments

Add Comment