Zrzuć nawet 3 kilogramy w ciągu tygodnia za pomocą tej prostej metody


Jak się odchudzić? Jest naprawdę wiele sposobów na to. Uwierz, schudnięcie jest możliwe, jeśli zaczniesz stosować proste, sprawdzone i niewykluczający się sposoby, które można przełożyć na trwały styl życia i odżywiania się. Przede wszystkim te sposoby nie mogą być ze sobą sprzeczne i wzajemnie wykluczać się.

Połączenie cynamonu z imbirem i picie takiego napoju niech stanie się Twoim stalym nawykiem. A imbir i cynamon niech będą najwazniejszymi składnikami ulubionego napoju. Taki napój daje organizmowi energetyczną siłę, dzięki której możesz schudnąć nawet 3 kg w ciągu tygodnia. Wskazówka wagi pokaże ci szybko efekty picia tego napoju.

Napój z cynamonu i imbiru:

Składniki:

  1. 1 łyżeczka świeżo startego imbiru 
  2. 1 łyżeczka zmielonego cynamonu 
  3. ½ litra wody
  4. 2 łyżeczki miodu (z ekologicznego źródła)
  5. 1 łyżeczka pyłku kwiatowego

Przygotowanie:

Zagotuj wodę. Wsyp imbir i cynamon. Odstaw garnek na bok do ostygnięcia. Do lekko ciepłego napoju dodaj miód i pyłek kwiatowy. Wymieszaj. 

Użycie:

Pij napój po 1 szklance codziennie rano na czczo. Po 5 dniach zrób przerwę na 3 dni. Następnie stosuj kurację tym razem przez 4 dni i znów zrób trzydniową przerwę. Cały cykl kuracji kończy się na piciu energetycznego napoju przez 1 dzień i przerwie 3 dni.

Jak się odchudzić? Powtarzaj cykle, jeśli twój organizm tego wymaga i potrzebuje energii, by utrzymać tendencję do dalszego chudnięcia.

Przy zachowaniu rozsądnego sposobu odżywiania się i choćby umiarkowanej aktywności ruchowej jesteś w stanie schudnąć nawet 3 kg w ciągu tygodnia. I co w odchudzaniu niezwykle trudne – uniknąć efektu jo-jo. 

Przydatny był post? Udostępnij proszę na Facebooku! 

Comments

comments

Add Comment