Jak zaradzić popękanej skórze pięt?

Poznaj unikalny naturalny preparat, który pomoże w tym, jak zaradzić popękanej skórze pięt. Preparat zrobisz sama w domu, jest tani i prawie natychmiast przywróci gładkość skóry Twoich pięt.

Tajemnica skuteczności preparatu ukryta jest w proporcjach użytych składników. Wystarczy kilka minut codziennej pielęgnacji pięt tym preparatem, aby skóra była gładka i zdrowa.

W skład preparatu wchodzą wyłącznie naturalne składniki i łatwo zrobić go samemu w domu.

Nie pozwól, by brzydkie pięty powstrzymywały Cię od założenia ulubionych letnich sandałów lub eleganckich klapków. Lato to czas, kiedy warto bardziej zwrócic uwagę na wygląd naszych stóp. Zadbane przyciągają uwagę i są synonimem kultury, urody i dobrego zdrowia.

Popękane pięty to powszechny problem i dość bolesny. Suchym i popękanym piętom często towarzyszy mocne zaczerwienienie, łuszczenie się skóry, a nawet krwawienia. Podajemy przepis na to, jak zaradzić popękanej skórze pięt. Ten pielęgnacyjny preparat, składający się tylko z naturalnych składników przywróci i utrzyma skórę Twoich pięt w nienagannym stanie.

Sposób wykonania pielęgnacyjnego preparatu na popękane pięty:

  1. W miseczce wymieszaj 3 łyżki mąki ryżowej z 3 łyżeczkami miodu i kilkoma łyżkami octu jabłkowego. Mieszaj, aż do uzyskania gładkiej pasty. Jeśli twoje stopy są naprawdę w opłakanym stanie, dodaj jeszcze 1 łyżkę oliwy z oliwek. Odstaw na bok.
  2. Wymocz stopy w ciepłej wodzie przez około 10 minut.
  3. Wytrzyj starannie stopy.
  4. Zrobioną pastę nałóż na pięty i złuszczaj popękaną skórę pocierając ręcznikiem, najlepiej dosyć szorstkim frotowym.
  5. Na koniec nasmaruj pięty cienką warstwą oliwy, włóż skarpetki i pozostaw na całą noc.

Unikalny skład tego preparatu działa tak silnie, że nigdy nie będziesz mieć problemu z utrzymaniem gładkiej skóry pięt.

Przydatny był dla Ciebie post? Udostępnij! 

Comments

comments

Add Comment