Ten jeden rodzaj pasożyta powoduje wszelkie nowotwory. Kuracja życia wg Huldy Clark 


Kuracja życia wg Huldy R. Clark zyskała na całym świecie ogromną popularność. Zwolennicy metody to głównie osoby, którym  H. Clark przywróciła zdrowie i życie. 

Huldy R. Clark (1928 – 2009) to wielka propagatorka medycyny niekonwencjonalnej. Studiowała biologię w Kanadzie. W oparciu o pozyskaną szeroką wiedzę naukową  opracowała metodę leczenia znaną jako kuracja życia. Clark była przekonana, że istnieją dwie główne przyczyny, że ludzie ciężko chorują. Są to pasożyty i to, że oddychamy zanieczyszczonym powietrzem. 

Huldy Clark, dyplomowana biolog, zwolenniczka leczenia niekonwencjonalnego, założycielka ośrodka medycyny naturalnej w Kalifornii (USA), po wieloletnich i dogłębnych badaniach fizjologii i biochemii ludzkiego organizmu oświadczyła, że znalazła najskuteczniejszy lek na raka i inne ciężkie choroby, które w wielu przypadkach uważane są za nieuleczalne. 

Kuracja życia H. R. Clark – na czym polega

Leczenia wg H. Clark opiera się na ziołowych preparatach do oczyszczania organizmu z zatruwających pasożytów oraz spożywaniu nieprzetworzonej  żywności. Dzięki oczyszczeniu organizmu z pasożytów możemy pozbyć się nieuleczalnych chorób.

W przełomowej książce pt. “Lek na wszystkie nowotwory” (Cure for all cancers) H. Clark napisała, że wszystkie rodzaje raka powodowane są przez jedną odmianę pasożyta. Jest to pasożyt gnieżdżący się w jelitach człowieka. W samych jelitach nie wyrządza wielkiej szkody. Może tylko wywołać niewielkie zapalenie okrężnicy lub syndrom jelita drażliwego. Jeśli jednak pasożyt ten dostanie się do jakiegoś innego narządu, na przykład do macicy, nerek lub wątroby, staje się bardzo groźny. Wtedy powoduje rozwój nowotworu.   

Pasożyt gnieżdżący się w jelitach wywołuje zanieczyszczenie organizmu toksynami i powoduje rozwój tak ciężkich chorób jak stwardnienie rozsiane, nadciśnienie, alergię, nadwagę, depresję, chorobę Alzheimera, bezpłodność, endometriozę, artretyzm i trudno gojące się opryszczki.

Hudy Clark wiedziała, że raka i wiele innych ciężkich chorób wywołuje pasożyt i toksyny, które zalegają w ludzkim organizmie. Można ich się pozbyć środkami chemicznymi i nowoczesnym sprzętem elektronicznym. Jednak medycyna naturalna oferuje kilka wyjątkowych środków przeciwko pasożytom, które nie niosą z sobą żadnych skutków ubocznych. Cieszą się one ogromną popularnością.  

Należy pamiętać, że dieta przy odrobaczaniu powinna być pozbawiona cukru, mleka i pszenicy. Zawierać natomiast powinna dużo białka i błonnika, który pomoże w usuwaniu pasożytów na zewnątrz. Poznaj teraz skuteczny środek przeciwko pasożytom opracowany wg koncepcji H. R. Clark.

Kuracja życia przeciwko pasożytom 

Składniki

  • Pestki dyni w ilości 70 sztuk
  • 4 łyżki przegotowanej letniej wody
  • 1 łyżeczka miodu

Sposób przygotowania 

Zmiażdż pestki dyni i połącz z wodą. Dodaj łyżeczkę miodu. Podziel na 3 równe części i zjadaj na czczo jedną porcję dziennie. Ważne, by po 5 godzinach od zjedzenia masy z pestek dyni wypić łyżkę bardzo dobrej jakości oliwy z oliwek. Znajdująca się w pestkach dyni kukurbitacyna uszkadza układ nerwowy pasożytów, które następnie już martwe i nieszkodliwe są wydalane z organizmu. Kurację powtórz po 1 tygodniu przerwy.  

Przydatny był post? Podziel się!

Comments

comments

Add Comment