Połączenie tych dwóch potężnych owoców działa cuda w układzie krążenia

Badania przeprowadzone przez profesora Michaela Aviram’a dowiodły, że połączenie granatu z daktylami, dwóch wspaniałych owoców, działa prawdziwe cuda w ludzkim układzie krążenia.
Preparat zapobiega nie tylko poważnym chorobom serca, ale także chroni tętnice przed twardnieniem oraz odkładaniem się blaszek miażdżycowych.
Te dwa owoce: granat i daktyle dają pacjentom nadzieję na wyleczenie miażdżycy i większy komfort życia. Połączenie tych dwóch potężnych owoców zapobiega poważnym chorobom serca. 
Profesor Aviram przez 30 lat prowadził badania na temat udaru mózgu i chorób serca. Udowodnił, że utlenianie się cholesterolu jest główną przyczyną powstawania miażdżycy. 
Co powoduje utlenianie się cholesterolu?:
  • wirusy
  • bakterie
  • palenie papierosów 
  • promieniowanie
  • skażenie środowiska 
Prof. Michael Aviram jest przekonany, że utleniony cholesterol jest bardzo niebezpieczny dla tętnic. Po przebadaniu właściwości ponad setki warzyw i owoców, a także napojów z nich wyrabianych, doszedł do bezsprzecznego wniosku, że połączenie granatu z daktylami daje silne przeciwutleniacze, które ograniczają utlenianie się cholesterolu. Zapobiega to groźnym chorobom układu krążenia. 

Połączenie granatów z daktylami spowalnia proces utleniania cholesterolu. Ich właściwości tworzą silne lekarstwo o działaniu przeciwmiażdżycowym i chroniącym przed chorobami serca. 

Dlaczego tak się dzieje? 

Owoc granatu zawiera enzym o nazwie paraoksonoza, który silnie ogranicza utlenianie się cholesterolu. Ponadto rozkłada już utlenione tłuszcze tworząc z nich niegroźne i łatwo usuwalne z organizmu związki. 

Daktyle natomiast zawierają potężne przeciwutleniacze fenolowe, które hamują proces utleniania cholesterolu. Mają również zdolność całkowitego oczyszczenia tętnic ze  złogów cholesterolu. 

Badania profesora Michaela Aviram”a udowodniły, że połączenie granatów i daktyli daje ogromne korzyści zdrowotne. Picie soku z granatów połączonego ze zmielonymi daktylami powoduje zmniejszenie cholesterolu we krwi tętniczej o 28% i usunięcie już utlenionego tłuszczu aż w 33%. 

Dzienna dawka skutecznej terapii to pół szklanki soku z granatów połączonego z 3 zmielonymi daktylami. Preparat należy pić w jednorazowej dawce.  

Przydatny był post? Podziel się!

Comments

comments

Add Comment