Rewelacyjny preparat ze zmielonych liści laurowych na stan zapalny stawów


Stan zapalny stawów jest jedną z chorób, które najczęściej wywołują znaczną niepełnosprawność. Dla osób pracujących zawodowo problemy ze stawami stanowią dodatkową przyczynę ogromnego  stresu, gdyż codziennie muszą wkładać wiele wysiłku, by przezwyciężyć ból i móc iść zarabiać na życie.

Z lekarskich statystyk wynika, że w Polsce na ból spowodowany stanem zapalnym stawów uskarża się około 2 miliony osób. Jeśli choroba nie zostanie na czas powstrzymana może doprowadzić do ciężkiego kalectwa. Wiele środków leczniczych tylko chwilowo łagodzi ból. A chodzi o to, by stan zapalny stawów całkowicie wyeliminować i nie dopuścić do dalszego niszczenia stawów.

Jednym z najskuteczniejszych, naturalnych sposobów leczenia stanu zapalnego stawów jest wykorzystanie przeciwzapalnych właściwości liści laurowych.

Zmielone liście laurowe na stan zapalny stawów

Osoby zmagające się codziennie z bólem wywołanym stanem zapalnym stawów chętnie sięgną po leczniczy środek, jakim są zmielone liście laurowe. Taki preparat posiada silne właściwości przeciwzapalne i tonizujące. Jest także grzybobójczy i bakteriobójczy. Zmielone liście laurowe można wykorzystywać zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Preparat jest dlatego taki skuteczny, gdyż olejki zawarte w liściach laurowych mają silne działanie rozgrzewające. To dzięki nim zmielone liście laurowe doskonale nadają się do robienia leczniczych okładów na chore stawy. Dodatkową, zupełnie wyjątkową cechą zmielonych liści laurowych jest to, że oczyszczają stawy z nagromadzonych złogów. Proces ten następuje dzięki napotnym właściwościom liści laurowych. Wraz z potem usuwamy z organizmu, w tym również z chorych stawów, szkodliwe złogi.     

Leczniczy napar ze zmielonych liści laurowych na stan zapalny stawów  

Przygotowanie

Zmiel w młynku 4 – 5 liści laurowych. Wsyp proszek do kubka i zalej wrzątkiem. Po lekkim przestygnięciu napar jest gotowy do picia. Jeśli preparat jest dla ciebie zbyt gorzki, dodaj 1 łyżeczkę  miodu lub kilka łyżeczek soku owocowego.
 
Stosowanie

Przygotowany napar pij raz dziennie przez dwa tygodnie. Zrób przerwę na 7 dni i powtórz kurację. Powtarzaj cykle tak długo, aż usuniesz stan zapalny stawów i powrócisz do normalnego funkcjonowania.   

Maść ze zmielonych liści laurowych na zapalenie stawów

Przygotowanie

Zmiel 25 liści laurowych w młynku do kawy lub pokrusz je bardzo dokładnie blenderem. Przesyp do małego rondla, a następnie dodaj 2 łyżki oliwy z oliwek. Podgrzewaj powoli na kuchence i mieszaj, aż powstanie ciepła, gładka masa o konsystencji gęstej śmietany. Odstaw na bok i przygotuj bandaż.

Stosowanie

Nałóż ciepłą maść na bolący staw i owiń bandażem. Zwróć uwagę, by bandaża nie zawinąć zbyt mocno, bo to utrudnia krążenie krwi. Pozostaw taki kompres na całą noc. Rano odwiń bandaż i oczyść leczony staw ciepłą wodą.

Całą czynność powtórz kolejnego wieczoru. Stosuj takie kompresy na chore stawy codziennie przez tydzień. Następnie zrób 5 dni przerwy i powtórz cały cykl. Leczenie zakończ wówczas, gdy poczujesz, że stan zapalny stawów został całkowicie usunięty.             

Przydatny był post? Podziel się! 

Comments

comments

Add Comment