Ten napój skutecznie usuwa toksyny z organizmu. To najgorszy wróg tłuszczu i złogów


Napój usuwający toksyny z organizmu powinien stać się naszym codziennym pożywieniem z samego rana i być spożywany na czczo. Czyste jelita to podstawa dobrego zdrowia.

Niestety, jelita prawie każdego z nas zanieczyszczane są przetworzoną żywnością, chemią spożywczą, lekarstwami, gazowanymi  i słodzonych napojami, a także grzybami (np. groźnymi grzybami Candida). To dlatego ludzie cierpią na zaparcia, biegunki, wzdęcia oraz otyłość. 

Nadmiar złogów w organizmie, a przede wszystkim nagromadzenie się ich w jelitach oraz naczyniach krwionośnych jest szczególnie szkodliwe dla zdrowia.

Wszelkie badania wykazują ścisły związek pomiędzy zanieczyszczonymi toksynami narządami wewnętrznymi, a występowaniem takich chorób, jak cukrzyca typu 2, czy chorób serca. Z tego powodu pozbycie się złogów ma kolosalne znaczenie dla poprawy zdrowia i lepszego funkcjonowania całego organizmu. 

Źle funkcjonujące jelita to zagrożenie nie tylko dla układu trawiennego, ale też dla całego organizmu.

Za chwilę przekonasz się, jak za pomocą prostej domowej mikstury możesz uporać się z nawracającymi problemami trawiennymi, dolegliwościami układu krwionośnego, a także kostnego i gruntownie oczyścić swój organizm z toksyn.

Co będzie nam potrzebne:

  1. 1 jabłko
  2. 1 łyżka miodu (bardzo dobrej jakości)
  3. 1 łyżka siemienia lnianego świeżo zmielonego
  4. 1 łyżka nasion Chia
  5. 1 szklanka wody

Przygotowanie:

Wrzuć wszystkie składniki do blendera (jabłko wrzuć już obrane) i blenduj, aż do uzyskania jednolitej masy. Przelej napój usuwający toksyny do szklanej butelki lub słoiczka. Zakręć. 

Jak stosować napój usuwający toksyny z organizmu?

Pij tak przygotowaną porcję każdego ranka, na czczo, przynajmniej przez tydzień. Już po paru dniach odczujesz, jak Twoje jelita się oczyszczają, metabolizm przyspiesza, a Ty czujesz się po prostu lepiej. Warto przeprowadzić taką oczyszczającą terapię raz w miesiącu, by na bieżąco pozbywać się złogów odbierających energię, a przede wszystkim zdrowie. 

Przydatny był ten post? Podziel się! 

Comments

comments

Add Comment