Wybitny doktor Gerson wynalazł lek na raka!

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla z 1952 roku Albert Schweitzer pisał: antynowotworowa terapia, którą stworzył doktor Max Gerson to  najwybitniejsze osiągnięcie w historii medycyny. Ci, którzy zostali wyleczeni są najlepszym dowodem na skuteczność tej naturalnej terapii. Polega ona na właściwym  odżywiania się w czasie leczenia choroby nowotworowej oraz by jej skutecznie zapobiegać. antynowotworowa terapia max gersona

Dr Max Gerson to amerykański lekarz urodzony w Niemczech. Ponad 90 lat temu opracował najskuteczniejszą, jak dotychczas, antynowotworową terapię żywieniową opartą tylko o naturalne składniki. Dr Gerson wyleczył setki pacjentów aktywując siłę ich organizmu do leczenia. Zalecał w swojej terapii dietę zawierającą głównie:

  1. Organiczną, zdrową żywność
  2. Naturalne soki
  3. Oczyszczającą lewatywę z kawy
  4. Wątróbkę wołową
  5. Naturalne suplementy

Jeśli całe ciało przygotowane jest do walki z rakiem, organizm ma wyjątkowe zdolności do samoleczenia bez szkodliwych skutków ubocznych. Ta naturalna siła organizmu wzmacnia system odpornościowy, aby pokonać raka i wiele innych chorób, jak artretyzm, chorobę serca, alergię i inne choroby wycieńczające organizm. Przeciwnowotworowa dieta dr. Maxa Gersona polega na spożywaniu tylko organicznych produktów: owoców, warzyw, kiełków roślin. Dieta jest bardzo bogata w witaminy, minerały i enzymy. Zawiera mało tłuszczów, białka i sodu.

Antynowotworowa terapia Maxa Gersona zawiera plan żywieniowy oparty na piciu dużej ilości soków, nawet do 13 szklanek dziennie. Soki można częściowo zastępować wodą. Oprócz tego 3 posiłki dziennie zawierające dużo warzyw. Jako przekąski dozwolone są tylko świeże owoce każdego dnia. Tradycyjna terapia dr. Maxa Gersona zaleca wątróbkę wołową, jako najbogatsze źródło składników odżywczych na naszej planecie i wyjątkowo bogatą w witaminę B12.

Antynowotworowa terapia Gersona trwa 6 tygodni. W tym czasie obowiązującą zasadą jest picie świeżo wyciśniętych soków. Głównie z marchwi, jabłek, pomarańczy i zielonych warzyw. Sok należy wypić zaraz po przygotowaniu, małymi łykami, mieszając go w ustach ze śliną.

antynowotworowa terapia Maxa Gersona

Innym ważnym elementem antynowotworowej terapii Maxa Gersona jest oczyszczanie organizmu z trujących toksyn. Detoksykację przeprowadza się poprzez lewatywę z kawy. Dla pacjentów chorujących na raka zaleca się zastosowanie lewatywy nawet 5 razy dziennie. To bardzo ważne, by oczyścić organizm z toksyn nagromadzonych przez całe dotychczasowe życie.

Terapia dr. Gersona usuwa przede wszystkim przyczyny raka, a nie tylko tłumi jego skutki. Wykorzystuje potężne naturalne zdolności organizmu człowieka do samoleczenia.

Jeśli znasz kogoś, kto też chętnie by się o tym dowiedział, udostępnij proszę post na Facebooku! 

Comments

comments

Add Comment