Usuń nadmiar kilogramów dzięki tej babcinej metodzie

Odchudzanie jest trudne, wie o tym każdy, kto choćby raz próbował. Dla osoby odchudzającej się ważne jest nie tylko zgubienie nadmiernych kilogramów, ale także trwałe utrzymanie prawidłowej wagi. A to już takie proste nie jest. 

Podajemy w tym artykule przepis, dzięki któremu odchudzanie będzie znacznie prostsze i szybciej będziesz pozbywać się zbędnych kilogramów.

Nasze babcie były specjalistkami w stosowaniu naturalnych metod leczenia wszelkich dolegliwości, chorób, a także utrzymania w sprawności układu trawienia. Potrafiły sporządzać naturalne preparaty na odchudzanie.

Ta domowa babcina receptura ma za zadanie usunąć nadmiar tłuszczu z naszego organizmu w bezpieczny i naturalny sposób. Wszystko odbywa się przy użyciu zdrowych składników, które nie wyrządzają żadnej szkody dla organizmu.

Składniki tej mikstury mają właściwości moczopędne i oczyszczające, które pomagają oczyścić organizm z toksyn i usunąć nadmiar tłuszczu.

Skład:

-2 litry wody
-1 cytryna
-1 ogórek
-1 gałązka mięty
-2 cm korzeń imbiru

Sposób przygotowania:

1.Umyj wszystkie składniki.

2.Obierz ogórka, cytrynę i imbir.

3. Pokrój ogórka, cytrynę i imbir na małe kawałki lub plasterki.

4.Zagotuj wodę.

5. Następnie przelej wodę do szklanego dzbanka lub słoika i wrzuć do niej wszystkie pokrojone składniki oraz miętę.

5.Poczekaj, aż napój ostygnie i następnie umieść go w lodówce.

Jak spożywać?

Jedna szklanka tego odchudzającego napoju przed śniadaniem i jedną przed każdym posiłkiem w ciągu dnia.

Ten odchudzający napój ma wyjątkowe właściwości oczyszczające, przyspiesza metabolizm i spala kalorie w szybkim czasie. Działa również jako naturalny zastrzyk energetyczny.

Znasz kogoś, kto jest na diecie? Udostępnij, proszę, ten artykuł!

Comments

comments

Add Comment