Ten napój pomaga spalić tłuszcz z okolic brzucha

Wystający brzuch to nadmiar tłuszczu w tym miejscu, który ma bardzo negatywny wpływ na zdrowie. Nasza przednia ściana brzucha zbudowana jest z siedmiu warstw: skóry, tkanki podskórnej, powięzi podskórnej, powięzi powierzchownej brzucha, mięśni, powięzi poprzecznej oraz otrzewnej ściennej.  

Kiedy zaczynamy mieć wystający brzuch, znaczy to, że nagromadziło się w tym miejscu zbyt dużo tkanki tłuszczowej. Tłuszcz rozpycha jamę brzuszną i zaczyna okalać wszystkie znajdujące się tutaj narządy wewnętrzne: żołądek, jelita, wątrobę.

Wystający brzuch to tak naprawdę początek wszystkich późniejszych, zdrowotnych kłopotów: złego krążenia, bólu stawów, miażdżycy, wysokiego ciśnienia i wysokiego poziomu cholesterolu. A na końcu zawału serca i chorob nowotworowych. Czy ta perspektywa nie jest na tyle przerażająca, by od razu nie wziąć się za siebie i postanowić szybką zmianę? Na pewno wiele osób od razu zrobi takie postanowienie! 

Od czego zacząć

Oto przepis na preparat, który bardzo ułatwia pozbycie się tłuszczu z jamy brzusznej.

A oto czego potrzebujesz:

100 g suszonych śliwek
-1 litr wody

W taki sposób to przygotujesz:

1.Przygotuj szklany pojemnik (słoik) i wlej do niego litr gorącej przegotowanej wody.

2.Dodaj suszone śliwki. Odstaw na bok do wystygnięcia. 

3. Następnie zmiksuj zawartość słoika tak, aby uzyskać jednorodny lekko zagęszczony płyn. 

I to wszystko! Napój pijemy raz dziennie. 1 szklankę na czczo godzinę przed śniadaniem. Po kilku dniach zauważysz pierwsze rezultaty.

Proste metody są najskuteczniejsze, polecamy!

Comments

comments

Add Comment