Niesamowita receptura na żylaki i zakrzepicę składająca się tylko z dwóch prostych składników

Żylaki są problemem nie tylko problemem wewnętrznym organizmu, ale również nie wyglądają estetycznie. Żylaki występują głównie u kobiet, ale mogą pojawić się również u mężczyzn. Na szczęście są sposoby na to aby uporać się z żylakami i zakrzepicą. Brzmi świetnie, prawda?

jak sie pozbyc zylakow i zakrzepicy

Istnieje wiele przyczyn żylaków, które często zmuszają Cię do noszenia długich ubrań. Żylaki są rezultatem uszkodzonych zastawek żył  w wyniku braku ruchu, urazów, skrzepów krwi, ciąży ale także siedzącego trybu życia.

Te rozdęte, opuchnięte i skręcony żyły nie dostarczają  odpowiedniej ilości krwi do serca przez co tak krew zostaje zgromadzona w żyłach. Taka krew może blokować żyły wewnętrzne i doprowadzić co zakrzepicy.

Ważne jest to, aby jeść zdrowo – to podstawa profilaktyki. Równie ważne są regularne ćwiczenia oraz częsta zmiana pozycji w ciągu dnia. Starajcie się równoważyć pozycję stojącą i siedzącą. 

Jednak najważniejsze jest to, aby spróbować  tego magicznego przepisu na żylaki. Wyniki są niesamowite!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ NA TEMAT ZDROWIA NIŻ TWOI ZNAJOMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU KLIKAJĄC W KCIUKA 🙂

Przepis na żylaki i zakrzepicę

Składniki:

  • 1 szklanka mleka owczego
  • 1 mydło dziecięce

W jaki sposób to przygotować? 

W pierwszej kolejności należy zetrzeć mydło do mleka. Środek przechowujemy w naczyniu plastikowym lub szklanym szklanym w lodówce.

Jak tego użyć:

Wystarczy zrobić  kompres na bazie przygotowanego środka na obszarach gdzie występuje problem. Mieszankę należy wmasować  w skórę ruchami w górę i w dół, 3 razy dziennie.

Comments

comments