Imbir pomaga zrzucić tłuszcz z brzucha


Imbir to super spalacz tłuszczu. Głównie tego najtrudniejszego do pozbycia się, czyli tłuszczu na brzuchu.

Warzywa i przyprawy to w ogóle najskuteczniejsze spalacze tłuszczu. To one poprawiają metabolizm i przyspieszają trawienie. Przoduje w tym imbir. Powoduje przyspieszenie spalania kalorii aż o 20%! Czy można tej właściwości imbiru nie wykorzystać do osiągnięcia ładnej talii, a przy tym pozbyć się toksycznego tłuszczu zalegającego w okolicach bioder i brzucha?

Podobne działanie ma pieprz cayenne, kurkuma, ale imbir jest niezastąpiony. Potrafi usunąć nawet ten najtrudniejszy do pozbycia się tłuszcz z brzucha.

Imbir nas w tym wspomaga, gdyż bardzo ułatwia trawienie. Olejek występujący w korzeniu imbiru pobudza wydzielanie soków żołądkowych oraz śliny, dzięki czemu trawienie jest sprawniejsze i tłuszcz nie odkłada się na brzuchu.

imbir

Poza tym imbir ma wiele innych właściwości. Niweluje wzdęcia. Wskazany jest też osobom po chemioterapii, gdyż łagodzi mdłości i zaostrza apetyt. Jeśli mamy obrzęki, to imbir, działając moczopędnie, pomoże nam się ich pozbyć. Imbir polepsza krążenie krwi i zapobiega chorobom serca. Ponadto rozgrzewa cały organizm, co służy sprawności seksualnej zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Musimy pamiętać, że nie ma diety cud. Gdyby taka jedna jedyna istniała, nie byłoby całe tysiące innych. Na walce z otyłością zyskują tylko autorzy wszystkich cudownych diet i wydawnictwa, które je publikują. Sami musimy nauczyć się wybierać i spożywać to, co najbardziej służy naszemu organizmowi. Takim super wyborem jest imbir

Możesz już dziś zrobić pierwszy krok w kierunku prawidłowego odżywiania. Imbir dodawany do wielu potraw, a także do napojów na bazie wody i soków owocowych, na  pewno w naturalny sposób pomoże Ci zrzucić tłuszcz z brzucha. Warto wykorzystać te wspaniałe właściwości imbiru dla własnego dobrego zdrowia.  

Comments

comments

Add Comment