Znamy odpowiedź, co trzeba pić, by schudnąć! Poznaj sekret

Zapomnij o katorżniczych dietach i wylanym pocie podczas ćwiczeń. Ten silny napój odchudzający wygrywa z tłuszczem.  Znajdujący się w napoju organiczny związek powstrzymuje tkankę tłuszczową przed zwiększaniem swojej objętości. Dzięki temu pozbędziesz się otyłości i oczyścisz organizm z zatruwających resztek przemiany materii. Ogromny zastrzyk energii otrzymasz gratis!

Doradcy żywieniowi dowodzą, że spożywanie codziennie 1 szklanki tego napoju zwiększa skuteczność walki z otyłością aż o kilkadziesiąt procent. Równocześnie pozbędziesz się szkodliwych resztek przemiany materii i zyskasz dodatkowe siły oraz witalność. Napój ten bardzo przyspiesza odchudzanie i dlatego tak jest przez wielu pożądany i staje się coraz popularniejszy. 

Łatwo go przygotować w kilka minut.

Potężny napój odchudzający

Składniki:

  1. 2 łyżeczki cynamonu
  2. dwa soczyste jabłka
  3. 0,5 litra przegotowanej ciepłej wody

Przygotowanie i dawkowanie:

Jabłka należy bardzo dokładnie umyć. Nie obieramy, gdyż pod skórką mieści się to, co najcenniejsze. Następnie kroimy jabłka na drobne kawałki i wkładamy do słoika. Dodajemy cynamon i zalewamy wodą. Zakręcamy słoik i wstawiamy odchudzający napój do lodówki na 24 godziny. Po tym czasie jest gotowy do spożycia.

Przygotowany napój można pić porcjami w ciągu całego dnia. Dobrze jest też napić się wieczorem przed snem. Kiedy się skończy, po prostu dolej do słoika przegotowanej wody, poczekaj całą noc, aż się dokładnie przegryzie. W ten sposób można uzupełniać wodą zawartość słoika przez trzy dniNapój będzie nadal wartościowy i nie straci swych odchudzających właściwości. Później należy już na nowo napój przygotować. Cały proces odchudzania i oczyszczania organizmu na bazie tego wyjątkowego napoju nie powinien trwać dłużej niż miesiąc. Po tym okresie należy zrobić 2 – tygodniową przerwę.

Jeśli chcesz jeszcze więcej schudnąć, powtórz kurację po 14 dniach.

Comments

comments

Add Comment