Odzyskaj radość życia!

Aby świat się do nas uśmiechał, a my potrafili czerpać z niego pełnymi garściami i czuli się szczęśliwi, potrzeba energii witalnej. Tak zwana energia życiowa pozwala patrzeć na wydarzenia z właściwym dystansem i mieć odpowiednią ich oceną. Bez napięcia i bez obaw, które najczęściej się nie sprawdzają, a tylko zatruwają nasz spokój.     

Szczęśliwa kobieta

Jak odzyskać tę witalną przyjemność?

Przede wszystkim należy dbać o właściwe odżywianie i aktywność na świeżym powietrzu. Umówmy się, bez tych dwóch czynników człowiek po prostu nie może dobrze żyć i cieszyć się codziennością. Poznaj środek, który umożliwi ci rozwinąć radosną energię życia.

W procesie odzyskiwania optymizmu i dobrego nastroju doskonale pomoże picie koktajlu z zielonych warzyw. Szybko się go przygotowuje. Wspaniale smakuje. Dostarcza mnóstwa witamin i minerałów. Zielone warzywa zawierają chlorofil, dobroczynny składnik, który odpowiada za ich kolor. Im zieleń intensywniejsza, tym więcej chlorofilu w roślinie i lepiej nam służy. 

Chlorofil, ten magiczny składnik zielonych roślin gromadzi w sobie energię słoneczną. Na organizm człowieka działa wzmacniająco i regenerująco. Potrafi nawet eliminować uszkodzenia spowodowane komórkami nowotworowymi.

Przepis na energetyzujący koktajl z zielonych warzyw.

Składniki:

  • garść liści szpinaku
  • 2 łodyżki selera naciowego
  • 1 banan
  • 1 duże jabłko
  • sok z połowy cytryny
  • 1 szklanka wody mineralnej

Wszystkie składniki koktajlu zmiksuj i wypij w dwóch podzielonych porcjach.  

Koktajl ze szpinaku i selera naciowego z dodatkiem banana i jabłka to prawdziwa bomba witalizująca organizm. Codzienne spożywanie szklanki takiego napoju ma zalety nie do przecenienia. Oczyści żyły, usprawni układ trawienny, nie pozwoli, by rozwijały się komórki nowotworowe i wyeliminuje uszkodzenia spowodowane chorobą. Nie bez znaczenia jest to, że doda blasku skórze i dużo energii całemu organizmowi. Dobry wygląd i duży zasób energii przyniesie doskonałe samopoczucie. Ta radość pozwoli brać z życia wszystko, co najlepsze.   

O innych cud poradach przeczytaj tutaj

Comments

comments

Add Comment