Tasiemiec w naszym ciele to niewidzialny zabójca!

Tasiemiec w naszym ciele – pozbądź się go, bo niszczy organizm od środka!

Tasiemiec to niebywale groźny pasożyt. Łatwo się nim zarazić. Często nawet nie wiemy, że siedzi w nas. Tasiemiec może mieć nawet do 10 metrów długości i wysysać z człowieka całą energię życia.

Tasiemiec nieusuniętych z organizmu żyje tak długo, jak jego żywiciel. Podstawowymi objawami zakażenia tasiemcem są kłopoty jelitowe, ciągły brak sił, anemia, utrata apetytu lub tzw. wilczy głód. Tasiemiec w naszym ciele może zagnieździć się w przewodzie pokarmowym, mózgu, płucach, wątrobie, oku. Dosłownie wszędzie.  Jest wiele okazji, by się nim zarazić.

Tasiemiec w naszym ciele – jak się go pozbyć

Domowymi sposobami możemy chronić się przed groźnymi pasożytami i nie dopuścić,  by tasiemiec ulokował  się w twoim ciele. Kiedy objawy zagnieżdżenia się tasiemca w organizmie są ostre, często już ten nieproszony gość narobił dużych szkód. Zatem, aby skutecznie pozbyć się tego stwora z organizmu lub po prostu nie dopuścić do jego rozwoju w Twoim ciele, stosuj poniższe sposoby.

Czosnek przeciwko tasiemcowi 

Czosnek ma bardzo silne właściwości biobójcze. Jest produktem, który natychmiast powoduje uśmiercenie i wydalenie tasiemca z organizmu. Skuteczna dzienna dawka to 3-4 ząbki. Żeby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu trawionego czosnku, najlepiej przegryźć go natką pietruszki.tasiemiec w ludzkim okuKapusta i marchew przeciwko tasiemcowi 

Kapusta i marchew zawiera dużo siarczanów i tworzą niesprzyjające środowisko do życia tasiemca. Wystarczy, że systematycznie będziesz  jeść surowe marchewki i pić sok z kwaszonej kapusty, a tasiemiec na pewno nie zagnieździ się w organizmie lub zostanie szybko z niego usunięty.

Gorzkie i ostre przyprawy przeciwko tasiemcowi 

Pieprz, cebula, tymianek, goździki, papryczka chilli i imbir to produkty, które zwalczają wszelkie pasożyty w ludzkim organizmie. By ochronić się przed rozwojem pasożytów,  używaj tych  przypraw w dużych ilościach przygotowując posiłki.

Tasiemiec to wielkie zagrożenie bytujące w nas. Karmimy go w sobie nawet o tym nie wiedząc. Maksymalnie chroń się przed niszczącymi tasiemcami. Przygotowując mięso pilnuj, by było dogotowane. Jeśli posiadasz psa lub kota, musi być regularnie odrobaczywiany, bo stanie się źródłem Twojego zakażenia pasożytami. Przestrzegaj opisanych tutaj zasad, a tasiemiec będzie się trzymał z daleka od ciebie.

Comments

comments

Add Comment